Strona główna  Poniedziałek, 17 Grudzień 2018 04:52

CDO24

CDO24

Czy Ty i Twoja Rodzina jesteście przygotowani na różne nieoczekiwane zdarzenia losowe? Czy wiesz, że ochrona prawna jest już w zasięgu Twojej ręki? Mamy dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie – Pakiet Ochrony Prawnej Premium – finansowany przez NSZZ „Solidarność” Tauron Ciepło, którego potwierdzeniem jest Karta CDO24. W chwili oddania w biurze związku deklaracji CDO24, otrzymasz Kartę CDO24, która uprawnia do korzystania z profesjonalnej ochrony prawnej. W różnych kłopotliwych sytuacjach możesz uzyskać dla siebie pomoc, a w szczególności:

• masz dostęp do bezpłatnych porad prawnika poprzez infolinię

• CDO24 w Twoim imieniu zgłosi szkodę ubezpieczycielowi lub sprawcy szkody

• prawnicy CDO24 w Twoim interesie będą dochodzić odszkodowania

• reprezentacja sądowa i pozasądowa przez prawnika

• możesz korzystać pomocnych porad podczas zdarzenia, wystarczy zadzwonić do CDO24

Jak działa taka pomoc? Gdy tylko zajdzie taka konieczność, znajdziesz się w niespodziewanych okolicznościach i masz przy sobie Kartę CDO24 wystarczy zadzwonić na infolinię, aby uzyskać doraźną poradę oraz wskazówki co zrobić dalej. Gdy tylko biuro prawne CDO24 otrzyma wymagane dokumenty, to w Twoim imieniu nasi prawnicy pomogą skutecznie załatwić problem i uzyskać jak najwyższe odszkodowanie. Za każdym razem, gdy będziesz się z nami kontaktować wspólnie ustalimy dalsze postępowanie, tak aby uchronić Cię przed negatywnymi konsekwencjami szybkiego działania na własną rękę. Infolinia zapewnia stały kontakt z prawnikami, którzy w ciągu 24 godzin podejmują interwencję, a najpóźniej w ciągu czterech dni przygotowują pisma niezbędne do uzyskania odszkodowania.

Jako członek NSZZ „Solidarność” Tauron Ciepło możesz bez żadnych opłat wypełnić deklarację udziału oraz odebrać swoją kartę, opłatę abonamentową pokrywa w całości organizacja. W przypadku, gdy troszczysz się o swoich najbliższych za niewielką dopłatą 35 zł (rodzina/rok) można objąć roczną ochroną także współmałżonka, dzieci czy rodziców we wspólnym gospodarstwie domowym, maksymalnie 5 dodatkowych osób. Przez rok zapewniamy pomoc prawną w nieograniczonej liczbie spraw z zakresu objętego umową, które można zgłaszać już od pierwszego dnia obowiązywania ochrony prawnej.

Zakres naszej pomocy podzielony jest na sześć obszarów: zdarzeń komunikacyjnych, błędów w sztuce lekarskiej (medycznych), wypadku na skutek zaniedbań osób trzecich, wypadku w pracy oraz wypadku w rolnictwie. Pakiet Premium, jaki posiadać będą Związkowcy i ich rodziny, zapewnia ochronę we wszystkich tych obszarach.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące ochrony prawnej CDO24 i jej zakresu można uzyskać w siedzibie Związku lub dzwoniąc na infolinię podaną na karcie CDO24.