Strona główna  Poniedziałek, 14 Październik 2019 13:28
Nawigacja
Aktualności
Czym jest Związek
Dlaczego Solidarność
Władze
Delegaci
Nasz Statut

Galeria
Polecamy
Humor

Kontakt
CDO24
Wiadomości dla Gości strony


CDO24

Czy Ty i Twoja Rodzina jesteście przygotowani na różne nieoczekiwane zdarzenia losowe? Czy wiesz, że ochrona prawna jest już w zasięgu Twojej ręki? Mamy dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie – Pakiet Ochrony Prawnej Premium – finansowany przez NSZZ „Solidarność” Tauron Ciepło, którego potwierdzeniem jest Karta CDO24. W chwili oddania w biurze związku deklaracji CDO24, otrzymasz Kartę CDO24, która uprawnia do korzystania z profesjonalnej ochrony prawnej. W różnych kłopotliwych sytuacjach możesz uzyskać dla siebie pomoc, a w szczególności:

  • masz dostęp do bezpłatnych porad prawnika poprzez infolinię

  • CDO24 w Twoim imieniu zgłosi szkodę ubezpieczycielowi lub sprawcy szkody

  • prawnicy CDO24 w Twoim interesie będą dochodzić odszkodowania

  • reprezentacja sądowa i pozasądowa przez prawnika

  • możesz korzystać pomocnych porad podczas zdarzenia, wystarczy zadzwonić do CDO24


Jak działa taka pomoc? Gdy tylko zajdzie taka konieczność, znajdziesz się w niespodziewanych okolicznościach i masz przy sobie Kartę CDO24 wystarczy zadzwonić na infolinię, aby uzyskać doraźną poradę oraz wskazówki co zrobić dalej. Gdy tylko biuro prawne CDO24 otrzyma wymagane dokumenty, to w Twoim imieniu nasi prawnicy pomogą skutecznie załatwić problem i uzyskać jak najwyższe odszkodowanie. Za każdym razem, gdy będziesz się z nami kontaktować wspólnie ustalimy dalsze postępowanie, tak aby uchronić Cię przed negatywnymi konsekwencjami szybkiego działania na własną rękę. Infolinia zapewnia stały kontakt z prawnikami, którzy w ciągu 24 godzin podejmują interwencję, a najpóźniej w ciągu czterech dni przygotowują pisma niezbędne do uzyskania odszkodowania.


Jako członek NSZZ „Solidarność” Tauron Ciepło możesz bez żadnych opłat wypełnić deklarację udziału oraz odebrać swoją kartę, opłatę abonamentową pokrywa w całości organizacja. W przypadku, gdy troszczysz się o swoich najbliższych za niewielką dopłatą 35 zł (rodzina/rok) można objąć roczną ochroną także współmałżonka, dzieci czy rodziców we wspólnym gospodarstwie domowym, maksymalnie 5 dodatkowych osób. Przez rok zapewniamy pomoc prawną w nieograniczonej liczbie spraw z zakresu objętego umową, które można zgłaszać już od pierwszego dnia obowiązywania ochrony prawnej.


Zakres naszej pomocy podzielony jest na sześć obszarów: zdarzeń komunikacyjnych, błędów w sztuce lekarskiej (medycznych), wypadku na skutek zaniedbań osób trzecich, wypadku w pracy oraz wypadku w rolnictwie. Pakiet Premium, jaki posiadać będą Związkowcy i ich rodziny, zapewnia ochronę we wszystkich tych obszarach.


Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące ochrony prawnej CDO24 i jej zakresu można uzyskać w siedzibie Związku lub dzwoniąc na infolinię podaną na karcie CDO24.
Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie