Strona główna  Poniedziałek, 17 Grudzień 2018 04:51

Porozumienie

W dniu 15 czerwca 2012 roku Związki Zawodowe działające w Tauron Ciepło w tym NSZZ „Solidarność”, podpisały porozumienie w sprawie określenia wysokości i zasad wypłaty Premii Partycypacyjnej za rok 2011 dla pracowników Tauron Ciepło.
Pierwsza część dotycząca realizacji przyjętych zasad wzrostu wynagrodzeń w roku 2012 (tzw. indywidualnego wzrostu wynagrodzeń) została podpisana 27 kwietnia 2012 roku i jest już zrealizowana. Dla przypomnienia umieszczamy treść porozumienia z kwietnia.
Chcemy przypomnieć, że ramowe porozumienie dla całej Grupy Tauron zostało podpisane w roku 2011 po pikiecie zorganizowanej przez Związki Zawodowe przed siedzibą Tauron Polska Energia. Kolejny raz okazało się, że w jedności siła.